Kaip žmonės keičiasi – Timothy S. Lane, Paul David Tripp

Neturime

Pranešti el. paštu, kai vėl bus sandėlyje

Kategorija:
Leidimo data: 2019
Knygos būklė: Puiki
Leidykla: Reformatų literatūros centras
Knygos viršelis: Minkštas
Knygos puslapių skaičius: 287

Aprašymas

Ko reikia, kad pokyčiai jūsų gyvenime įsitvirtintų?

Jei klausiate savęs, kodėl nesiseka pasikeisti, nors tikrai stengiatės, jums reikia knygos „Kaip žmonės keičiasi”. Šioje knygoje aiškiai ir praktiškai paaiškinamas permainos modelis, eidami per kasdienius sunkumus jį galite pritaikyti. Tačiau permainai neužtenka biblinių formulių. Jūs patirsite, kaip veikia Dievas ir paverčia jus nauju žmogumi – tokiu, kokiu ir sukūrė būti. Stiprūs, meilės kupini ir išganingi santykiai ir yra jūsų išgyvenamų pokyčių esmė.

„Kai žinai, kad talžantys gyvenimo vėjai Dievo rankose gali tapti vaisingų permainų priemonėmis, pasidaro kur kas smagiau. Polas Tripas ir Timas Leinas, lydėdami mus permainų keliu ir mokydami priimti širdį keičiančius Dievo veiksmus, padaro mums visiems didelę paslaugą.”
Carolyn Curtis James,
knygos „Kai gyvenimas kertasi su įsitikinimais”
(When Life and Beliefs Collide) autorė

„Krikščionis žaibiškai nepasikeičia. Tai – viso gyvenimo kelionė. Polas Tripas ir Timas Leinas meistriškai veda mus bibliniu keliu prie Kryžiaus, prie gyvensenos tikint ir atgailaujant. Šią knygą rekomenduoju visiems krikščionims, norintiems artimiau bendrauti su Dievu.”
Tremper Longman III,
Vestmonto koledžo Biblijos studijų dėstytojas.

 

 

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Kaip žmonės keičiasi – Timothy S. Lane, Paul David Tripp”