Dharma. Transcendencijos kelias – A. C. Bhaktivedanta Swamis Prabhupada

1.50 

Turime

Kategorija:
Leidimo data: 2011
Knygos būklė: Labai gera
Leidykla: The Bhaktivedanta book trust
Knygos viršelis: Minkštas
Knygos puslapių skaičius: 122
Žyma:

Aprašymas

Šios knygos autorius yra pasaulio religijos žinovų ir dvasinių lyderių žymiausiu naujausių laikų Indijos kultūros tradicijų ir filosofijs mokytoju pripažįstamas Jo Dieviškoji Kilnybė A.C Bhaktivedanta Svamis Prabhupada.

Ši knyga atsako į svarbiausius klausimus,kuriuos visais laikais kėlė mąstantys žmonės: „Kas aš esu?Kokie mano svarbiausi poreikiai?Kaip galiu juos patenkinti?“

Šrila Prabhupada rašo:„Kūnas ir protas – tai pertekliniai išoriniai amžinos sielos dangalai.Tenkinami turi būti amžinos sielos poreikiai.

AmVisi produktaižinos sielos poreikis – ištrūkti iš ankšto materijos narvo ir tokiu būdu įgyvendinti savo norą džiaugtis visiška laisve.Siela nori išsiveržti pro akliną didžiosios visatos luobą ir išvysti netemdomą šviesą ir dvasią.“ Skaitykite šią knygą ir sužinosite,kas yra netemdoma šviesa ir dvasia ir kaip jas pamatyti savo akimis.

Autorius: JO Dieviškoji Kilnybė A.C Bhaktivedanta Svamis Prabhupada
Tarptautinės Krsnos sąmonės Įkūrėjas-acarya

Aš sakau mokslininkams: „Jei gyvybė atsirado iš cheminių medžiagų ir jei jūs taip toli pažengę mokslo srityje,kodėl nesukuriate gyvybės biocheminiu būdu savo laboratorijose?“

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Dharma. Transcendencijos kelias – A. C. Bhaktivedanta Swamis Prabhupada”