Ką katės galvoja? Kačių gyvenimo ir priežiūros vadovas – Pam Johnson-Bennet

3.50 

Turime

Kategorija:
Leidimo data: 2019
Knygos būklė: Labai gera
Leidykla: Liūtai ne avys
Knygos viršelis: Kietas
Knygos puslapių skaičius: 512

Aprašymas

Kiek daug pasaulyje lemia netinkama komunikacija! Mums tai – sudraskyti baldai ir dingusios iš akvariumo žuvytės, joms – pagaląsti nagai ir pažymėta teritorija. Ne, jos nesiekia mūsų erzinti ar sukelti pyktį. Jos tik turi savo instinktus ir yra jiems ištikimos. Jos nėra atsiskyrėlės, kaip mėgsta prikaišioti šunų mylėtojai. Joms tik reikalinga asmeninė erdvė ir jos ją turi.

Ar kada nors susimąstėte, kaip būtų puiku suprasti katės „kalbą“. Jeigu taip, knyga „Ką katės galvoja?“ turėtų stovėti jūsų knygų lentynoje. Nuotaikingas kačių elgsenos specialistės Pam Johnson-Bennett pasakojimas yra tikrų tikriausias kačių kalbos vadovėlis.

Pirmą kartą pasirodžiusi knyga „Ką katės galvoja?“ išsyk buvo pakrikštyta „kačių Biblija“. Jos autorę kvietė į televizijos bei radijo laidas, ji nespėjo dalinti interviu žurnalams.

Knygoje pateikiamų patarimų naudą pajuto visi – ir kačių augintojai, ir veterinarai, ir gyvūnų prieglaudų darbuotojai. Tačiau svarbiausia, kad Pam Johnson-Bennett pasiekė tikrąjį užsibrėžtą tikslą – panaikino nesusikalbėjimą tarp kačių ir šeimininko. Ji išmokė mus suprasti kates, keisti jų elgseną, išvengti netinkamo elgesio. Ji išmokė jas dresuoti.

Knyga supažindins skaitytojus su kačių elgseną lemiančiais instinktais. Specialistė ne tik padės suprasti, kodėl katė vienaip ar kitaip elgiasi, bet ir patars kaip išsirinkti jums patinkančią katę, kur ją įsigyti, pas kokį veterinarą kreiptis jai susirgus, kaip patenkinti kasdienius jos maisto ir poilsio poreikius, kaip išsirinkti draskyklę ir dar daug kitų su katės priežiūra susijusių klausimų.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Ką katės galvoja? Kačių gyvenimo ir priežiūros vadovas – Pam Johnson-Bennet”