Pasakotojas. Istorijos apie gyvenimą ir muziką – Dave Grohl

Neturime

Pranešti el. paštu, kai vėl bus sandėlyje

Kategorijos: ,
Leidimo data: 2022
Komentaras: iliustruota
Knygos būklė: Puiki
Leidykla: Helios
Knygos viršelis: Kietas
Knygos puslapių skaičius: 356
Žyma:

Aprašymas

Tai įsimintiniausių Dave’o Grohlo akimirkų vėrinys, iš kurio autorius sukuria originalų, išskirtinį, tiesų ir nuoširdų savo neįprasto gyvenimo paveikslą. Daugybę istorijų – apie stiprią meilę muzikai ir kolegoms muzikantams, nenutrūkstamą ryšį su gimtąja Virdžinija, atsidavimą dukterims ir kitų – jis pasakoja taip, kaip rašo dainas – tiesiai iš širdies. Su humoru ir optimizmu dalydamasis prisiminimais apie „Scream” turų džiaugsmus ir nesėkmes, „Nirvanos” šlovės metus prieš fatališką grupės griūtį, didžiausią savo gyvenimo kryžkelę ir „Foo Fighters” įkūrimą, Dave’as Grohlas atskleidžia išskirtinį ir savitą požiūrį į populiarumą.

Žinome Dave’ą Grohlą kaip garsų muzikantą, o „Pasakotojas” jį mums atskleidžia ir kaip nuostabų rašytoją. Spalvingos scenos, šilti prisiminimai apie susitikimus ir išsiskyrimus, draugus ir šeimą, nuoširdus dėkingumas už nueitą kelią ir įgytas patirtis, už muziką, tapusią gyvenimu,– dėl viso to knygą nepaprastai malonu skaityti. Prisiminimai iliustruoti nuostabiomis nuotraukomis, tarp kurių – ir autentiški vaizdai iš paties autoriaus archyvo.

Dave’as Grohl’as yra amerikiečių muzikantas, dainininkas, prodiuseris ir dainų autorius. Jis buvo roko grupės „Nirvana” būgnininkas, vėliau įkūrė grupę „Foo Fighters”, kuriai rašo dainas, groja gitara ir dainuoja.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Pasakotojas. Istorijos apie gyvenimą ir muziką – Dave Grohl”