Fotoskrydis – Kęstutis Fedirka

4.90 

Turime

Kategorijos: , ,
Leidimo data: 2012
Komentaras: iliustruota
Knygos būklė: Labai gera
Leidykla: Kęstutis Fedirka
Knygos viršelis: Kietas
Knygos puslapių skaičius: 100
Žymos: ,

Aprašymas

Šioje knygoje surinkau tai, ką turiu geriausia – akimirkas, gimusias iš meilės fotografijai ir savo kraštui. Tai mano laisvalaikio hobis.

Be abejonės, tai nėra tik knyga, tai didelio internetinio projekto apie Lietuvos valstybę FotoSkrydis.lt dalis. Ši svetainė – tai lyg Lietuvos metraštis, atspindintis šalies gamtą, įvykius, renginius. Norėdamas paįvairinti knygą, įkėliau kelias nuotraukas iš šalių, kurias taip pat įamžinau iš paukščio skrydžio. Tai Egiptas, Tailandas, Latvija ir Turkija.

Leidiniui panaudojau visas naujausias technologijas, leidžiančias pamatyti mūsų Žemę visai kitu kampu. Didžiausias pagalbininkas – radijo bangomis valdomas lėktuvas, kurį pavadinau „Šarka“. Šiuo modeliu ypač daug fotografavau ne tik dieną, bet ir naktį. Kad nepasiklystų modelis, orientuotis padėdavo navigacinė sistema.

Be abejonės, teko fotografuoti ir skrendant tikrais lėktuvais. Didžiausi pagalbininkai šiame projekte buvo Arūnas Rupkus, Dovydas Stungurys ir Kazys Mikalauskas. Su jų pagalba esu nuskridęs ne vieną tūkstantį kilometrų.

Kęstutis Fedirka

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Fotoskrydis – Kęstutis Fedirka”