Taip, tamsta, seržante! – Timo Porval, Tarvi Tiits

Neturime

Kategorijos: ,
Leidimo data: 2018
Komentaras: iliustruota
Knygos būklė: Puiki
Leidykla: Vox Altera
Knygos viršelis: Minkštas
Knygos puslapių skaičius: 320

Aprašymas

Kokie karinės tarnybos džiaugsmai ir vargai? Ar ir kiek ji pakeičia žmogų? Kariuomenė – tai veltui iššvaistytas laikas ar patirtis, kad išgyventum?
ATVERSK KNYGĄ – IR RASI ATSAKYMUS
ŠI KNYGA SKIRTA TAU, JEIGU:
Netrukus eisi į kariuomenę.
Tavo galvoje daugiau klausimų nei atsakymų: kas gi dabar bus? Kaip pasiruošti? Kaip ten neprapulti? Ką pasiimti, ką palikti namie? Ar visa tai vis dėlto turi prasmę? Visi atsakymai – šioje knygoje. Gero skaitymo ir geros tarnybos!
Esi (būsimo) šauktinio žmona, draugė, mama, tėtis, senelė, senelis, sesuo ar teta.
Nežinia – vienas baisesnių dalykų. Norėtum žinoti, kas tavo artimojo kariuomenėje laukia ir kas iš tikrųjų ten vyksta? Ar iš tiesų kariuomenėje saugu ir ar ten tikrai „darys“ iš jo „tikrą vyrą“? Nepasikliauk gandais ir neprisigalvok pagal išankstines nuostatas visokių baubų. Tiesiog perskaityk šią knygą – pažadame, nusiraminsi.
Jau atitarnavai.
Tuomet esame netiesioginiai ginklo broliai. Nori prisiminti savo nuotykius ir sužinoti, kaip viskas klostėsi kažkur kitame kariniame vienete ar kitoje šauktinių laidoje? Tau tokią galimybę suteiksime – nostalgiškos akimirkos iš pačių margiausių mūsų gyvenimo mėnesių. Ir iki pasimatymo rezervo pratybose!
Užimi vadovo pareigas kariuomenėje.
Čia galėsi viską pamatyti eilinio kario akimis, žvilgterėti į jo smegenų užkaborius ir į mintis vykdant įsakymus. Galbūt skaitant kils minčių, kurios padės tau būti geresniam vadovui? Jei ne, tiesiog pasimėgausi savo tarnybos ir kitų kasdienių darbų atpažinimo džiaugsmais.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Taip, tamsta, seržante! – Timo Porval, Tarvi Tiits”