Laisvės kovotojų prisiminimai (8 dalis) – Romas Kaunietis

Neturime

Pranešti el. paštu, kai vėl bus sandėlyje

Kategorijos: ,
Leidimo data: 2014
Komentaras: iliustruota
Knygos būklė: Labai gera
Leidykla: Margi raštai
Knygos viršelis: Kietas
Knygos puslapių skaičius: 724
Žyma:

Aprašymas

„Laisvės kovotojų prisiminimai“, VIII dalis (632 psl., 253 archyvinės nuotraukos) pateikia šiaurės Rytų Lietuvos – Zarasų. Ignalinos, Švenčionių, Utenos, Molėtų, Biržų, Rokiškio – rajonuose veikusių laisvės kovotojų prisiminimus, spausdinama archyvinė medžiaga apie MGB agentų smogikų veiklą, o pavardžių rodyklė leis nesunkiai rasti knygoje minimus asmenis.

Ypatinga šios knygų serijos svarba Lietuvai: atvirai pateikiami tikri, neiškraipyti faktai apie dar ir dabar dažnai nutylimą labai tragišką Lietuvos istorijos laikotarpį, kai žmogiškumas dažnai kirsdavosi su išdavyste, siekis išlikti gyvam — su draugyste, sąžine ir mirtimi. Knygos skirtos to herojiško, bet sudėtingo laikotarpio amžininkų atminimui, jų vaikams bei anūkams, ir visiems, kam rūpi objektyvi tiesa.

“Kad žmogus prabiltų, teko jį kalbinti ne vieną kartą,- sako knygų sudarytojas R. Kaunietis.- Mano nuostata: sujungti archyvinę ir priminimų medžiagą. Iš archyvinės medžiagos gauti faktus, kada ir kas įvyko, o liudininkų prisiminimai paaiškina aplinkybes ir detales. Tik taip atkuriami tikroviški epizodai.”

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Laisvės kovotojų prisiminimai (8 dalis) – Romas Kaunietis”