Teo kelionė – Catherine Clement

Neturime

Pranešti el. paštu, kai vėl bus sandėlyje

Kategorija:
Leidimo data: 2013
Knygos būklė: Labai gera
Leidykla: Tyto alba
Knygos viršelis: Kietas
Knygos puslapių skaičius: 622
Žyma:

Aprašymas

Pagrindinis veikėjas – smalsus, protingas, kompiuterinius žaidimus mėgstantis keturiolikmetis paryžietis Teo sunkiai suserga. Jo teta Marta pasiūlo gydytis kitaip –  keliaujant atrasti savo vidinę jėgą. Tėvams leidus, Marta išsiveža sūnėną į tolimą kelionę – supažindinti su viso pasaulio religijomis.

„Teo kelionė“ lyginama su garsiuoju norvego Josteino Gaarderio „Sofijos pasauliu“, – tai knyga-šaltinis, skaitytojams padėsianti malšinti žinių ir naujų dvasios potyrių troškulį..

Keliauninkai Teo ir Marta apsilanko daugybėje šventų vietų Europoje, Afrikoje, Azijoje, Amerikoje, pabuvoja Jeruzalėje, Kaire, Romoje, Kiote, Džakartoje, Maskvoje, Stambule, Mekoje, Niujorke… Kaskart Teo turi atspėti tolesnį kelionės tikslą, jam įvairiose vietose ir įvairiais būdais perduodamos žinutės, kurias perprasti kartais padeda telefonu mylimoji Fatu, likusi Paryžiuje.

O apie krikščionybę, judaizmą, islamą, budizmą, hinduizmą, daoizmą, protestantizmą, Amerikos indėnų kultus berniukui pasakoja spalvingi tetos Martos bičiuliai – išminčiai, kunigai, šventikai, žyniai ir burtininkai.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Teo kelionė – Catherine Clement”