Dievo namai – Samuel Shem

Neturime

Kategorija:
Leidimo data: 2010
Knygos serija: Garsiausios XX a. pabaigos knygos
Knygos būklė: Labai gera
Leidykla: Tyto alba
Knygos viršelis: Minkštas
Knygos puslapių skaičius: 429
Žyma:

Aprašymas

Romane vaizduojama išgalvota Beth Israelio ligoninė Bostone. Į šią ligoninę atvyksta šeši internai. Jie tiki, kad jų pašaukimas – gelbėti žmones. Baigę prestižines medicinos studijas, išdidūs ir pasitikintys savimi jie tampa žemiausiu medicinos personalu. Prasideda kova už išlikimą – jie turi išvengti vadovų rūstybės, taikstytis su slaugių priekabiavimu ir toleruoti pacientų užgaidas. Ir tik vienas žmogus palaikys juos šioje kovoje, kurios tikslas – išsaugoti sveiką protą ir pamilti savo profesiją.

Pasirodžius romanui, gydytojai atsiribojo nuo jo  tylos siena. Tačiau po kelių neigiamų atsiliepimų „Dievo namai“ atsidūrė tūkstančių medicinos studentų bibliotekose. Knyga atskleidė nematomą medikų darbo pusę, kai 100 valandų per savaitę dirbantys išsekę rezidentai ima pacientus laikyti priešais. Pasauliniu bestseleriu tapusi knyga paskatino diskusijas apie geresnes jaunųjų gydytojų darbo sąlygas ir padėjo pasiekti reikšmingų rezultatų šioje srityje.

Knygos pasakojimas atkreipia dėmesį, koks svarbus yra nuoširdus gydytojo ir paciento ryšys. „Dievo namai“ yra kvietimas dialogui, kuris aktualus jau daugiau kaip keturiasdešimt metų.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Dievo namai – Samuel Shem”