Turtingųjų sąmokslas. 8 naujos pinigų taisyklės – Robertas T. Kijosakis

Neturime

Pranešti el. paštu, kai vėl bus sandėlyje

Kategorija:
Leidimo data: 2011
Knygos būklė: Gera
Leidykla: Sirokas
Knygos viršelis: Minkštas
Knygos puslapių skaičius: 280

Aprašymas

Ši knyga atskleidžia Roberto Kijosakio požiūrį į pasaulio ekonomiką ir nagrinėja, kodėl žmonės šiais neramiais laikais susiduria su sunkumais.

Robertas pateikia finansinių problemų sprendimo būdus, paaiškina šiandieninės finansų krizės priežastis ir parodo, kaip jos pasekmės galėtų būti sušvelnintos. „Turtingųjų sąmokslas“ atskleidžia, jog tai, kas atrodo blogiausiu dalyku, iš tiesų gali būti gera galimybe uždirbti bei proga investuoti į savo finansinį išsimokslinimą.

Knygą sudaro dvi dalys. Pirmoji dalis yra apie sąmokslo istoriją ir apie tai, kaip turtingieji pinigų pasiūlos pagalba perėmė pasaulio finansinių bei politinių sistemų kontrolę. Didelė šiuolaikinės finansų istorijos dalis sukasi apie sąsajas tarp Federalinių rezervų sistemos (kuri nėra federalinė, neturi jokių rezervų, ir nėra bankas) ir Jungtinių Valstijų iždo. Kitose pirmosios dalies temose kalbama apie tai, kodėl didieji bankai niekuomet nebankrutuos, kodėl finansinio švietimo nėra mūsų mokymo sistemoje, kodėl taupyti yra kvaila, kaip keitėsi pinigai bėgant laikui ir kodėl šiandien mūsų pinigai jau nebe pinigai, bet valiuta.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Turtingųjų sąmokslas. 8 naujos pinigų taisyklės – Robertas T. Kijosakis”