Turtingojo tėčio investavimo vadovas. Į ką investuoja turtuoliai ir ko nežino vargšai ir vidutinioji klasė – Robertas T. Kijosakis, Šeron L. Lechter

3.50 

Turime

Kategorija:
Leidimo data: 2006
Knygos serija: Turtingojo tėčio kolekcija
Knygos būklė: Labai gera
Leidykla: Sirokas
Knygos viršelis: Minkštas
Knygos puslapių skaičius: 392

Aprašymas

Turtingojo tėčio investavimo vadovas“ Lietuvoje išleistas kaip ketvirtoji R.Kijosakio serijos knyga, po knygos „Turtingas vaikas-protingas vaikas“. Šiame leidinyje autoriai remdamiesi savo asmenine patirtimi, paprastai bei suprantamai aiškina, nuo ko turėtų pradėti investuotojai, kokie galimi pavojai priimant investicijų sprendimus. Ši knyga gali būti įdomi ir naudinga tiek studentui, tiek pradedančiajam ir patyrusiam investuotojui bei verslininkui. Knyga ne tiek apie investicijas, kiek apie investuotoją, kuris siekdamas sėkmės turi nuolat mokytis investuoti, įtemptai mąstyti ir analizuoti nuolat kintančią situaciją, nes, kaip pažymi knygos autoriai, „investavimas yra toks dalykas, kurio pagrindų gali mokytis visą gyvenimą“.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Turtingojo tėčio investavimo vadovas. Į ką investuoja turtuoliai ir ko nežino vargšai ir vidutinioji klasė – Robertas T. Kijosakis, Šeron L. Lechter”