Juodieji viešieji ryšiai – Anton Vuima

4.90 

Turime

Kategorija:
Leidimo data: 2009
Knygos būklė: Labai gera
Leidykla: Rgrupė
Knygos viršelis: Kietas
Knygos puslapių skaičius: 190

Aprašymas

Juoda nereiškia, kad purvina. Juodieji viešieji ryšiai – tai sąžininga informacinė kova, kurioje laimi geriausieji.

  • Jei esate rinkodaros arba ryšių su visuomene specialistas, tai ši knyga Jums suteiks naujų galimybių tapti geriausiam savo srityje.
  • Jei esate verslininkas ir norite įvesti ar įtvirtinti produktą rinkoje, bet nežinote, kaip kovoti su konkurentais, juodieji viešieji ryšiai – efektyviausias būdas tai padaryti.
  • Jei jūsų verslas pastaruoju metu kabo ant plauko dėl įvairių atsitiktinumų sekos, greičiausia tai ne atsitiktinumas, o konkurentų juodųjų viešųjų ryšių veiksmai. Patikimiausias būdas kovoti prieš Jus nukreiptais viešaisiais ryšiais – išmanyti jų metodus ir atsakyti tuo pačiu.
  • Jei esate ne verslininkas, bet Jums smalsu, kaip daromi skandalai, kaip sukuriamos naujienos žiniasklaidoje? Kas režisuoja mitingus ir netgi revoliucijas? Kas suinteresuotas, kad Jūs sužinotumėte (arba nesužinotumėte) apie pikantiškas detales aukščiausiuose valdžios sluoksniuose?

Šioje knygoje rasite visus atsakymus į minėtus klausimus. Tai tarsi praktinis vadovas, kurį perskaitę sužinosite, kas dedasi grandiozinio teatro, vadinamo civilizacija, užkulisiuose ir kaip tapti vienu iš jo režisierių.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Juodieji viešieji ryšiai – Anton Vuima”