Anglų kalba pradedantiesiems ir pasiekusiems vidutinį lygį (A1-B1). Gramatika, žodynas, posakiai

Neturime

Pranešti el. paštu, kai vėl bus sandėlyje

Kategorijos: , ,
Leidimo data: 2012
Knygos būklė: Gera
Leidykla: Rotas
Knygos viršelis: Minkštas
Knygos puslapių skaičius: 631

Aprašymas

Anglų gramatikos pagrindai – supažindina su asmeninių įvardžių, prielinksnių, daiktavardžių, būdvardžių (ir jų laipsniavimo) vartojimo principais. Taip pat pristato žodžių eiliškumą sakiniuose, sakinių sudarymo būdus, kiekinius ir kelintinius skaitvardžius ir kt.

Anglų laikai ir veiksmažodžiai – pristato svarbią informaciją apie pagrindinius anglų kalbos laikus, veiksmažodžių rūšis/tipus, jų vartojimą ir asmenavimą. Šioje dalyje taip pat pateikiamas pagalbinių, modalinių ir netaisyklingųjų veiksmažodžių sąrašas ir jų asmenavimas.

Lietuvių–anglų ir anglų lietuvių žodynas – sudarytas iš beveik 20 000 antraštinių žodžių, pristatančių įvairių žmogaus gyvenimo ir veiklos sričių leksiką.

Teminis anglų-lietuvių žodynas – tai 49 teminių sričių žodžiai, sugrupuoti pagal svarbiausias gyvenimo ir veiklos sritis, padalinti į dar smulkesnes grupes. Pavyzdžiui, teminėje grupėje „Animals and Plants” galima rasti amphibian and reptiles, mammals, birds, isect, domestic animals, trees, fruit trees, flowers.

Angliški posakiai – apie 3 000 dažniausiai vartojamų ir populiariausių angliškų posakių su jų lietuviškais atitikmenimis; reikalingi priežodžiai ir patarlės.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Anglų kalba pradedantiesiems ir pasiekusiems vidutinį lygį (A1-B1). Gramatika, žodynas, posakiai”