Tėvystė – Michailas Epšteinas

Neturime

Pranešti el. paštu, kai vėl bus sandėlyje

Kategorija:
Leidimo data: 2011
Knygos būklė: Labai gera
Leidykla: Bernardinai.lt
Knygos viršelis: Kietas
Knygos puslapių skaičius: 352

Aprašymas

Žymaus literatūros teoretiko, filosofo, kultūrologo Michailo Epšteino, parašiusio daugiau nei 20 knygų bei 500 esė, dienoraštį „Tėvystė”, kuriame nagrinėjama tėvystės patirtis.

Gimimas – dovana ir gimdytojams, ir naujagimiui, bet – kokia ta dovana nelygiavertė! Mes dovanojame savo vaikui tik vieną, visai trumpą gyvenimą – vos kelias dešimtis metų. O jis dovanoja mums nesibaigiantį ir į visas puses nusidriekusį visų mūsų protėvių ir ateities kartų gyvenimo medį. Taigi kas kam turėtų dėkoti? Ar visas gimdytojų triūsas, rūpinimasis, auklėjimas, pasiaukojimas dėl vaikų nėra tik labai mažas užmokestis už tai, kas įgyjama – amžiną giminės gyvenimo tąsą? Juk gimdydami vaiką mes kartu pasmerkiame jį mirčiai, o jis dovanoja mums nemirtingumą.
Michailas Epšteinas

Skaitydamas šią knygą, pajunti savyje tą „tėvą”, kuris yra bendras visiems pasaulio tėvams, kuris mane vienija su jais visais bendra patirtimi, bendru buvimu. tapti tėvu – tai viena iš tų gyvenimo patirčių, kuriai įvykus, nėra kelio atgal. Kad ir kas nutiktų mano vaikui, kad ir kas nutiktų man, aš jau niekada nebebūsiu ne-tėvu.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Tėvystė – Michailas Epšteinas”