Super maistas: naudingiausia mitybos sistema gražiai išvaizdai, idealiam svoriui ir puikiai savijautai – Ilka Rae Adams

5.90 

Turime

Kategorijos: , ,
Leidimo data: 2015
Komentaras: iliustruota
Knygos būklė: Labai gera
Leidykla: Obuolys
Knygos viršelis: Kietas
Knygos puslapių skaičius: 464

Aprašymas

Kiekvienas, bent kartą svajojęs atsikratyti vienu kitu kilogramu, yra girdėjęs apie super maistą. Jis pristatomas kaip panacėja ne tik nuo viršsvorio, bet ir kaip būdas sustiprinti imuninę sistemą, įveikti ligas ir pasirūpinti savo grožiu. Mitybos specialistė ir fitneso trenerė Ilka Rae Adams knygoje „Super maistas“ kviečia susipažinti su šiais išskirtiniais maisto produktais.

Super maistas – tai mažai kaloringi produktai, kurie pasižymi įspūdinga naudingųjų elementų gausa bei nepaprastu maistingumu. Juose daug antioksidantų, vitaminų, mineralų, kurie  padeda išvalyti iš organizmo toksinus, pamiršti kamuojantį nuovargį ir pasijusti geriau. Supermaisto sąraše garbingiausią vietą užima įvairūs prieskoniai – ciberžolė, Kajeno paprikos, rozmarinai ir kt.. Po jų rikiuojasi įvairiausios sėklos, uogos ir kiti produktai. Šis sąrašas nuolat papildomas – į jį įtraukiama vis daugiau neperdirbtų ir nerafinuotų produktų.

Knyga „Super maistas“ supažindina su šio mitybos režimo nauda ir nurodo, kokius naudingus produktus valgyti kasdien. Autorės teigimu, didžioji dalis mūsų sveikatos problemų – netinkamos mitybos rezultatas. Atradę supermaistą, ne tik džiaugsitės geresne savijauta šiandien, bet ir investuosite į ilgesnį bei sveikesnį gyvenimą ateityje.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Super maistas: naudingiausia mitybos sistema gražiai išvaizdai, idealiam svoriui ir puikiai savijautai – Ilka Rae Adams”