Saugi aplinka – Debra Lynn Dadd

Neturime

Pranešti el. paštu, kai vėl bus sandėlyje

Kategorija:
Leidimo data: 2010
Knygos būklė: Labai gera
Leidykla: AKS sistemos
Knygos viršelis: Minkštas
Knygos puslapių skaičius: 408

Aprašymas

Knygos skirtos sveikam gyvenimo būdui, ekologijai yra savaime unikalios, o šios knygos objektas toks aktualus ir kultinis, kad likti abejingam tiesiog neįmanoma. Tuo labiau, kad knygos pagrindas, Lietuvos knygynų lentynose dar nebūtas reiškinys – žalingas mus supančios aplinkos poveikis. Tačiau knyga ne vien tik gąsdina, bet siūlo šimtus saugių sprendimų! Daugelį patarimų, kaip atsisakyti toksinių produktų, apsaugoti save ir savo namus, daugelis perskaitys pirmą kartą.
Knygoje „Saugi aplinka“ esminę informaciją apie toksinių medžiagų pašalinimą iš namų pateikė geriausia šios srities specialistė Debra Lynn Dadd. Knygoje rasite daugiau kaip 400 patarimų, įskaitant ir nebrangių bei saugių produktų, kuriuos galėsite pasigaminti patys, formules. Taip galėsite atsikratyti žalingų medžiagų dėl kurių esate priversti kentėti savo pačių namuose. Jei jus kankina nepaaiškinamas
galvos skausmas, nuovargis ar depresija, arba jums ramybės neduoda didesnė
galimybė susirgti vėžiu dėl naudojamų toksinių medžiagų, tai išnagrinėję visus
šioje knygoje pateiktus pasiūlymus galėsite iš savo gyvenimo pašalinti visus
toksinus!
Knygoje rasite daug naudingos informacijos ir sužinosite, kad:
– Langų valiklį galite pasigaminti iš acto bei vandens ir jis bus saugesnis, efektyvesnis bei pigesnis nei parduodamas parduotuvėse.
– Itin pigūs mineraliniai milteliai saugiausiai balina baltus audinius.
– Nemigą galite išgydyti tiesiog pakeitę patalyne ir pagalves.

Debra Lynn Dadd, tarptautiniu mastu pripažinta vartotojų gynėja, kuri specializuojasi sveikų bei aplinkai nekenkiančių produktų srityje, yra konsultantė, mokytoja ir rašytoja, kuri skatina sveiką gyvenimo būdą.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Saugi aplinka – Debra Lynn Dadd”