Pasiruošę greičio ruožui. Kaip išgyventi ir suklestėti dirbant šiuolaikiniame versle – Michael McGannon, Juliette McGannon

2.70 

Turime

Kategorijos: ,
Leidimo data: 2008
Komentaras: iliustruota
Knygos būklė: Labai gera
Leidykla: Tyto alba
Knygos viršelis: Minkštas
Knygos puslapių skaičius: 278

Aprašymas

Šiuolaikinis verslas nepaprastai kenksmingas sveikatai. Nuolatinis stresas, didžiulė įtampa, lydinti ir darbe, ir namie, darbas iki vėlumos – kadangi vis mažiau žmonių turi atlikti vis didesnius darbus. O kam rūpi verslininkų sveikata? Mieliau rūpinamasi kompiuteriais, brangia biurų įranga, komunikacijų tobulumu, tačiau žmonių smegenys ir kūnas paliekami likimo valiai.

Jūsų valia galbūt ir geležinė, bet kūnas – tikrai ne. Geriau tai suprasti anksčiau, kad netektų pranešti apie atsistatydinimą, gulantis į ligoninę. Geriau imti iš tikrųjų rūpintis savimi, o sveikatos vadybą įtraukti į privalomųjų dalykų sąrašą. Protingiausieji tai jau suprato!

Knygos „Pasiruošę greičio ruožui“ autoriai – ne tik aukščiausios kvalifikacijos medikai, bet ir dėstytojai, per dešimt metų išmokę rūpintis savo sveikata 30 000 vadovų. Jie žino, kas svarbu verslininkams, norintiems ne tik dirbti, bet ir… gyventi. Gyventi geriau, sveikiau ir ilgiau. Tam tereikia per dieną investuoti 20 minučių, o atgauti – visą gyvenimą.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Pasiruošę greičio ruožui. Kaip išgyventi ir suklestėti dirbant šiuolaikiniame versle – Michael McGannon, Juliette McGannon”