Natūralus būdas išvengti ligų. Kinijos studija – T. Colin Campbell, Ph.D., Thomas M. Campbell II

Neturime

Pranešti el. paštu, kai vėl bus sandėlyje

Kategorija:
Leidimo data: 2022
Knygos būklė: Gera
Leidykla: Luceo
Knygos viršelis: Minkštas
Knygos puslapių skaičius: 400
Žyma:

Aprašymas

Kornelio universiteto mitybos biochemijos profesorius T. Kolinas Kempbelas (T. Colin Campbell) mitybos ir sergamumo sąsajas tiria jau daugiau nei keturiasdešimt metų. Per ilgus savo veiklos metus jis, be kita ko, dalyvavo kelių ekspertų grupių ir Nacionalinės mokslų akademijos veikloje, bendradarbiavo su Amerikos vėžio tyrimo institutu bei kitomis sveikatos apsaugos sistemos organizacijomis, rašė mokslinius straipsnius. Pagrindinė daktaro T. Kolino Kempbelo veiklos sritis yra moksliniai tyrimai, o pats svarbiausias tyrimas, atliktas jam vadovaujant, yra Kinijos studija. Didelė dalis šioje knygoje pateiktų argumentų paremti kaip tik to tyrimo duomenimis.
Vakarų pasaulio sveikata sparčiai prastėja. Sveikatos apsaugai mes išleidžiame didžiulius pinigus, ir vis dėlto daugybė žmonių turi antsvorį, milijonus nužudo vėžys ir širdies ligos. Vis daugiau netgi visai jaunų žmonių jau neįsivaizduoja savo kasdienybės be tablečių. Ir padėtis tik blogėja, ligonių daugėja, o sprendimų nėra. Visų tų problemų esmę sudaro trys dalykai: pusryčiai, pietūs ir vakarienė.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Natūralus būdas išvengti ligų. Kinijos studija – T. Colin Campbell, Ph.D., Thomas M. Campbell II”