Seksualinės daoistų praktikos poroms: kaip patirti daugkartinį orgazmą – Mantekas Čija, Daglasas Abramsas

Neturime

Pranešti el. paštu, kai vėl bus sandėlyje

Kategorijos: ,
Leidimo data: 2019
Komentaras: iliustruota
Knygos būklė: Puiki
Leidykla: Satwa
Knygos viršelis: Minkštas
Knygos puslapių skaičius: 296
Žymos: , ,

Aprašymas

Knyga apie tai, kaip kiekvienas vyras ir moterys gali patirti tikrą malonumą ir gerokai sustiprinti savo sveikatą bei gyvenimo džiaugsmą.

Tai nėra dar viena knyga apie seksą. Nors apie jį šiandien yra nepaprastai daug kalbama, visgi lieka daugybė nesusipratimų, todėl sunku suvokti, kas tiesa, o kas melas. Neabejojame, kad matėte daugybę skelbimų, kuriuose sekso ekspertai žada išmokyti, kaip tapti geriausiu pasaulyje meilužiu, visą dieną mėgautis orgazmais ir pasiekti seksualinę ekstazę – ir visa tai nededant jokių pastangų. Ši knyga grindžiama trijų tūkstančių metų tikros seksualinės patirties tradicija, todėl autoriai gerai suvokia, kad norint pakeisti seksualinį savo gyvenimą, reikia įdėti daugybę pastangų. Pažinti seksualines paslaptis yra viena, o taikyti jas praktikoje yra visai kas kita. Čia aprašytas technikas patikrino ir ištobulino nesuskaičiuojama daugybė meilužių per tūkstančius metų laboratorijose ar realiame gyvenime. Mes jas stengiamės perteikti kuo paprasčiau ir aiškiau, tačiau vienintelis būdas gauti iš jų naudos – tai jas taikyti praktikoje.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Seksualinės daoistų praktikos poroms: kaip patirti daugkartinį orgazmą – Mantekas Čija, Daglasas Abramsas”