Vaizduotės galia: Išlaisvink savo svajones – Andrea Kasprzak

Neturime

Pranešti el. paštu, kai vėl bus sandėlyje

Kategorija:
Leidimo data: 2019
Knygos būklė: Labai gera
Leidykla: Alma littera
Knygos viršelis: Minkštas
Knygos puslapių skaičius: 256
Žyma:

Aprašymas

Nuobodžiauji? Neturi ką veikti? Nekuri ateities planų? Nuolat leidi laiką socialiniuose tinkluose? Jei taip, laikas atnaujinti pasaulėžiūrą, atgaivinti kūrybingumą ir pažadinti sielą į gyvenimą įsileidus daugiau vaizduotės.

Dalydamasi asmenine patirtimi, remdamasi moksliniais tyrimais ir pateikdama įtraukiančių užduočių, Andrea Kasprzak kviečia leistis į nuotaikingą kelionę. Nuotykiai Havajuose, pažintys su Pietų Kalifornijos jogos išminčiais, bičiulystė su Vašingtono ateivių entuziastais – pačios išgyventomis istorijomis autorė atskleidžia, kaip prisikasti prie savo vaizduotės klodų ir išpildyti plačiausius užmojus ir beprotiškiausias svajones.

Susipažink su sąmoningos vaizduotės elementais:
• išmok perrašyti tave ribojančius pasakojimus,
• įsijausk į pojūčius,
• „nulaužk” smegenis,
• žavėkis savuoju aš ir svajok nuolat sutelkusi dėmesį į tai, kas svarbiausia.

„Trumpam atsiribok nuo realybės + tikslingai svajok = sąmoningai įsivaizduok gyvenimą, kurio iš tiesų trokšti. Tai bent paveiki formulė.” –
Cait Flanders, rašytoja

ANDREA KASPRZAK užaugo Mičigane, kur rašė ir svajojo miškuose. Nenoromis suaugusi, ji veikia beveik tą patį, tik galybėje nuostabių vietų – jų per daug, kad būtų galima visas čia išvardyti. Rašytojos straipsnius publikavo Teen Vogue, Allure ir The San Francisco Chronicles stiliaus skiltyje. Skaitmeniniu būdu ji prisidėjo kurdama tekstus Nylon, Elle, Refinery29 ir MSN.com ir daugeliui kitų platformų.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Vaizduotės galia: Išlaisvink savo svajones – Andrea Kasprzak”