Kasdieniniai apmąstymai: anoniminių alkoholikų apmąstymų knyga kitiems AA nariams

Neturime

Pranešti el. paštu, kai vėl bus sandėlyje

Kategorija:
Leidimo data: 2008
Knygos būklė: Labai gera
Knygos viršelis: Minkštas
Knygos puslapių skaičius: 384

Aprašymas

Šis leidinys pradėtas rengti rekondavus 1987 m. Visuotinės tarnybos konferencijai, siekiant patenkinti Draugijos seniai subrendusį poreikį turėti apmąstymų rinkinį „šiai dienai“ apimantį visus kalendorius metus.

Kiekvieno datuoto puslapio viršuje pateikiama citata iš kurio nors šaltinio: Bilo V. mintys iš Anoniminių alkoholikų, Dvylika žingsnių ir Dvylika tradicijų, AA subręsta, Kaip tai mato Bilas, Geriausios Bilo mintys; daktaro Bobo – iš Daktaras Bobas ir gerieji senbuviai, taip pat iš kitos AA konferencijos aprobuotos literatūros.

Po kiekviena citata yra asmeninis kurio nors AA nario apmąstymas citatos tema. Kreipusis į visą AA draugią gauta daugiau nei 1300 tekstų. AA nariai, kurių mintys įtrauktos į knygą, nėra profesionalūs rašytojai ir kalba, žinoma, ne Draugijos, bet savo vardu – tiesiog vienas AA narys kalba kitam AA nariui.

Šio bendradarbiavimo rezultatas – knyga, kurioje daugiausia dėmesio skiriama Trims priesakams: Sveikimas, Vienybė, Tarnavimas; tai atliepia mūsų Preambulę, kurioje sakomas, kad„ AA draugija nesusijusi su jokiomis sektomis, tikybomis, politika, organizacijomis ar įstaigomis“.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Kasdieniniai apmąstymai: anoniminių alkoholikų apmąstymų knyga kitiems AA nariams”