21 būdas pažinti save: vidinių atradimų žemėlapis – Elsa Punset

Neturime

Kategorija:
Leidimo data: 2013
Komentaras: iliustruota
Knygos būklė: Puiki
Leidykla: Alma littera
Knygos viršelis: Minkštas
Knygos puslapių skaičius: 264

Aprašymas

Kaip ką tik į Žemę nusileidusiai būtybei paaiškintume, kas yra mūsų variklis? Įsivaizduokime, kad migruojančių paukščių pulkas, atskraidinęs Mažąjį Princą iš jo mažosios planetos, nuleidžia jį mums prie kojų… Kaip jam padėtume? Žemėje gyvenimas sunkus, nes turime susidoroti ne tik su viena rože ir trimis ugnikalniais, o su daugiau nei šešiais milijardais emocinių dirgiklių, sumišusių visais įmanomais susikertančių interesų deriniais, kurie dažnai sukelia skausmą ir atima jėgas. Kaip išmokti lyg žuvis vandeny plaukioti žmogiškaisiais tinklais, kad galėtume bendrauti, džiaugtis gyvenimu, mėgautis meile, turėti draugų, atrasti gyvenimo prasmę

Kiek mums reikia draugų, kad būtume laimingi? Kodėl nusiviliame meile? Kokia nauda iš ašarų? Kaip įveikti nesėkmės baimę? Nuo kokio amžiaus pradedame meluoti? Kodėl pavydime? Ar įmanoma nepasiduoti stresui? Kaip padaryti gerą įspūdį? Kaip išlaisvinti kūrybines galias? Ar yra emocinių gudrybių, kaip sulieknėti, nesilaikant daugybės stebuklingų dietų?

Į šiuos ir daugybę kitų svarbių kasdienių klausimų Elsa Punset atsako šioje knygoje – trumpame „kelių žemėlapyje“, vedančiame žmogaus emocijų slėniais. Autorei rūpi padėti mums:

suprasti, kokie svarbūs santykiai su aplinkiniais;
rasti veiksmingų saviraiškos priemonių, perprasti kūno ir proto ryšį;
išmokti išnaudoti viduje glūdinčią džiaugsmo versmę;
susidėlioti prioritetus ir pasiekti tikslų.

Ši knyga – vadovas norintiems suprasti kitus ir sėkmingai nardyti emocijų vandenyne.

Elsa Punset – Oksfordo universiteto filosofijos bei filologijos bakalaurė ir humanitarinių mokslų magistrė. Ji nuolatos bendradarbiauja su įvairiomis žiniasklaidos priemonėmis, skaito paskaitas ir vadovauja Socialinio ir emocinio mokymosi laboratorijai Camilo José Cela universitete, nagrinėja emocinio intelekto įtaką sprendimų priėmimo procesui ir vaikų bei suaugusiųjų mokymuisi.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “21 būdas pažinti save: vidinių atradimų žemėlapis – Elsa Punset”