Mėnuo kaip metai: eksperimentas laive. Tikra istorija, nutikusi vienoje iš prabangiausių kruizinių jachtų Europoje – Žydrė Dargužytė

Neturime

Pranešti el. paštu, kai vėl bus sandėlyje

Kategorija:
Leidimo data: 2018
Komentaras: iliustruota (įrašytas sveikinimas.)
Knygos būklė: Labai gera
Leidykla: Didakta
Knygos viršelis: Kietas
Knygos puslapių skaičius: 112

Aprašymas

Palikusi gerai apmokamą vadovės darbą viešųjų ryšių agentūroje ir geštalto psichoterapijos studijas, autorė išsikėlė sau asmeninį tikslą tapti įgulos nare turtuolių jachtoje. Lietuvės planui įgyvendinti prireikė nemažai sumanumo ir laiko, mat tarptautiniai konkursai į kajutės stiuardesės pareigas – milžiniški, o norinčiųjų daugiau nei laisvų pozicijų. Ne veltui juokaujama, kad šis darbas tik išrinktiesiems. Vėliau nuosavas namas, geras automobilis ir daugybė kitų gero gyvenimo atributų, gavus kontraktą jachtoje su įspūdingu atlyginimu, tampa ranka pasiekiami. Vis dėlto gyvenimas laive pareikalauja sumokėti didelę kainą – neretai sušlubuoja fizinė ir emocinė sveikata, o įtraukiantys meilės romanai tampa didžiausių intrigų priežastimi.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Mėnuo kaip metai: eksperimentas laive. Tikra istorija, nutikusi vienoje iš prabangiausių kruizinių jachtų Europoje – Žydrė Dargužytė”