Šimtmečio akibrokštas – Aringas Kristoforas Gorodeckis

1.20 

Turime

Kategorija:
Leidimo data: 2017
Knygos būklė: Labai gera
Leidykla: Aringas Gorodeckis
Knygos viršelis: Minkštas
Knygos puslapių skaičius: 372

Aprašymas

„Šiai šiurpiai, bet kartu ir viltingai skandalinga knyga, kurios neturėjo būti, nes jos autorių kelis kartus bandyta nužudyti. O tam, kad galėtų šią knygą išleisti nesutrukdomai, staiga ir netikėtai jos autorius pardavė butą M.K Čiurlionio gatvėje Vilniuje.
Šioje knygoje ne tik atskleidžiami faktai apie slaptuose objektuose Lietuvoje paliktas Rusijos priešlėktuvines raketas „Igla” (kurių buvimo faktą čia pripažino ir Rusijos Užsienio reikalų ministerija), bet ir pasakojama kaip buvo ir yra stengiamasi padėti Lietuvos išdavystės peklon slydusiems ir tebeslystantiems žmonėms.
Knyga „Šimtmečio akibrokštas” daugeliu požiūriu netelpa į standartinių knygų rėmelius. Perskaitę ją sužinosite visą eilę, be jau paminėtųjų, dar kitų Lietuvos dvasiniam atgimimui svarbių slėpinių. Slėpinių, kurių at-skleidimas palengva dar plačiau nei dabar išgarsins ne tik geografine, bet ir dvasine Europos širdimi esančią Lietuvą bei Lietuvos tautą.
Ši knyga „Šimtmečio akibrokštas” yra labai įvairiapusė ir daugiaplanė. Tad skaitytojas, kuriam rūpi Lietuvos dabartis ir ateitis, ras joje naujų faktų ir idėjų tiek dvasingumo, tiek politologijos, tiek istorijos, tiek etnologijos bei dar kitose srityse bei naujai atvertose jų plotmėse.”
Aringas Kristoforas Gorodeckis

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Šimtmečio akibrokštas – Aringas Kristoforas Gorodeckis”