Mažosios Lietuvos žemė (XVIII-XX amžių dokumentuose ir žemėlapiuose) – Algirdas Antanas Gliožaitis

Neturime

Pranešti el. paštu, kai vėl bus sandėlyje

Kategorijos: , ,
Leidimo data: 2013
Komentaras: iliustruota
Knygos būklė: Puiki
Leidykla: Gairės
Knygos viršelis: Kietas
Knygos puslapių skaičius: 568

Aprašymas

Knygoje „Mažosios Lietuvos žemė ( XVIII-XX amžių dokumentuose ir žemėlapiuose)” pateikta lietuvininkų politinių nuostatų raidos glausta analizė XVIII-XX amžių dokumentuose bei to laikotarpio žemėlapiuose, vaizduojančiuose Mažąją Lietuvą.

Vertinama žemėlapių įvairovė, ypatumai ir valstybių vykdytos politikos atspindys jose. XVIII-XX amžiai parinkti todėl, kad tame laikotarpyje galutinai susiformavo lietuvininkų politinės nuostatos, dėl kurių įgyvendinimo jie dar tebekovoja. Kadangi Mažąją Lietuvą valdė vokiečiai, tai lietuvininkų politinės nuostatos buvo jų vienokiu ar kitokiu būdu veikiamos ir įtakojamos.

Neįmanoma atsekti ir suvokti lietuvininkų politinių nuostatų raidos negretinant jos su Prūsijos, Vokietijos ir kitų didžiųjų Europos imperijų ir valstybių vykdyta politika. Todėl knygoje „Mažosios Lietuvos žemė ( XVIII-XX amžių dokumentuose ir žemėlapiuose)” pateikiama ir tų valstybių vykdytos politikos glausta apžvalga.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Mažosios Lietuvos žemė (XVIII-XX amžių dokumentuose ir žemėlapiuose) – Algirdas Antanas Gliožaitis”