Tikėkimės geriausio – Carolina Setterwall

3.50 

Turime

Kategorija:
Leidimo data: 2019
Knygos būklė: Labai gera
Leidykla: Baltos lankos
Knygos viršelis: Kietas
Knygos puslapių skaičius: 356
Žyma:

Aprašymas

Vieną 2014-ųjų gegužės dieną krūtimi maitindama kūdikį Karolina sulaukia netikėto elektroninio laiško iš vyro. Jame jis ne tik surašęs savo prisijungimų slaptažodžius, bet ir detaliai nurodęs, kaip elgtis… jeigu jis mirtų. Iš pradžių Krolina sunerimsta, vėliau susierzina. Juk tai tikriausiai tik dar vienas jos Akselio nevykęs pokštas. O dar tie laišką užbaigiantys žodžiai „Tikėkimės geriausio!“…

Po penkių mėnesių Akselis miršta.

Karolina prisiminimuose atkuria visą jųdviejų pažinties istoriją. 2009-aisiais ji buvo trisdešimties, nepriklausoma, vieniša, pasimetusi širdies reikaluose. Paprastai vakarėliuose ji linksmindavosi viena, tačiau tą lemtingą vakarą šalia atsidūrė Akselis. Mažakalbis, gunktelėjęs, didelėmis akimis ir kreiva šypsena – nuo tada jiedu nebesiskyrė.

Dabar ilgesio ir kaltės jausmo kamuojama Karolina augina jųdviejų vaiką ir permąsto kartu praleistus metus. Galbūt viskas galėjo būti kitaip? Iš pažiūros, ji ir Akselis skyrėsi lyg diena ir naktis. Emocinga moteris skubėjo gyventi – ji troško kuo greičiau apsigyventi kartu, vykti atostogauti, įsigyti katę, susilaukti vaikų… O Akselis mėgo ramybę ir apmąstymus. Ar nuolat spausdama vyrą elgtis taip, kaip troško ji, Karolina nepastūmėjo jo mirties link?

Ar į gyvenimą pasibeldus naujai meilei, Karolinai pavyks išvengti praeities klaidų?

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Tikėkimės geriausio – Carolina Setterwall”