Puikus naujas pasaulis – Aldous Huxley

Neturime

Kategorija:
Leidimo data: 2021
Knygos būklė: Puiki
Leidykla: Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla
Knygos viršelis: Kietas
Knygos puslapių skaičius: 264
Žyma:

Aprašymas

Rašytojo Aldous Huxley romanas „Puikus naujas pasaulis“, kaip ir George Orwell kūrinys „1984-ieji“, yra vienas reikšmingiausių distopijos žanro perliukų literatūros istorijoje. Tai pranašiškas kūrinys apie medicinos ir farmacijos eksperimentus, beribę valdžios kontrolę ir manipuliavimą mokslo pažanga.

Sveiki atvykę į puikų naują pasaulį. Čia visi laimingi! Net tie, kurie užima žemiausią laiptelį griežtai sustyguotose socialinėse klasėse. Čia visi naudingi! Čia seksas laisvas, nevaržomas gėdos, pavydo ar įsipareigojimų. Kuo daugiau partnerių, tuo geriau! Norite aštrių pojūčių? Vartokite narkotikus! Čia visi sotūs ir neturi problemų! Jokios kančios, liūdesio, blogų emocijų! Tobula!

Tiesa, tobulame pasaulyje nėra žmogiškojo ryšio. Meilužiai susitinka seksui ir išsiskiria – vienas partneris būtų tiesiog nepadoru. Jokio artumo. Čia nėra draugų. Nėra šeimos narių, vaikų. Žmonės klonuojami, auginami mėgintuvėliuose ir iš anksto programuojami laimingai ateičiai: vieni bus elito nariai, o kiti nudirbs visus juodus darbus. Šypsodamiesi. Laimingi.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Puikus naujas pasaulis – Aldous Huxley”