Penkiasdešimt išlaisvintų atspalvių (3) – E L James

Neturime

Pranešti el. paštu, kai vėl bus sandėlyje

Kategorija:
Leidimo data: 2013
Knygos būklė: Labai gera
Leidykla: Alma littera
Knygos viršelis: Kietas
Knygos puslapių skaičius: 600
Žymos: ,

Aprašymas

Jų pažintis prasidėjo knygoje „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“. Paprasta, nedrąsi Ana visai atsitiktinai susipažįsta su kontrolės maniaku Kristianu. Jis pasiūlo jai sutartimi paremtus seksualinius santykius ir taip skaitytojai panardinami į nepaprastai drąsų erotinį pasaulį. Dar jokio autoriaus sekso scenų aprašymai nebuvo tokie uždegantys! Kūriniai sulaukė ir populiarių ekranizacijų.

Erotinė istorija tęsėsi knygoje „Penkiasdešimt tamsesnių atspalvių“ ir pagaliau vainikuojama knygoje „50 išlaisvintų atspalvių“.

Atrodo gyvenimas nusistovėjo. Ana ir Kristianas išmoko būti kartu ir vienas kitu pasitikėti. Jų gyvenime netrūksta sutarimo, meilės ir aistros. Pora išgyvena savo išsvajotą medaus mėnesį. Ji žino, kad mylėti Kristianą nebus lengva, bet yra pasiryžusi įveikti visus sunkumus. Jis žino, kad praeitis gali pakišti koją darniems santykiams, tačiau pasiruošęs pasistengti dėl savo meilės. Tačiau abu veikėjai nėra pasiruošę iššūkiams, kuriuos jiems parengė likimas.

Paskutinioji trilogijos dalis žada dar daugiau įtampos. Erotines scenas keičia veiksmo filmo verti siužeto vingiai, o personažų santykiai žaižaruoja visa jausmų skale. Ar Anastasijai ir Kristianui pavys pagaliau atrasti sielos ramybę? Ar rutina nenužudys aistros?

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Penkiasdešimt išlaisvintų atspalvių (3) – E L James”