Kartusis šokoladas – Lesley Lokko

3.90 

Turime

Kategorija:
Leidimo data: 2009
Knygos būklė: Labai gera
Leidykla: Jotema
Knygos viršelis: Kietas
Knygos puslapių skaičius: 464
Žyma:

Aprašymas

Jaudinanti, subtili, dramatiška trijų merginų – Lauros, Amelinos ir Melani – gyvenimo istorija. Pagrindinės romano temos – meilė ir išdavystė, skaudūs nuopuoliai, nusivylimai ir dar sunkesni pakilimai, gyvenimo prasmės paieškos.

Šeimos paslaptys, neapykanta, vienišumas, bejėgystė ir ryžtas viską pradėti iš pradžių, riba tarp išgyvenimo ir nuopuolio, svaiginantys išbandymai pinigais, turtu, šlove, spindinti prabanga ir visiška sielos tuštuma. Autorė per pagrindinių veikėjų išgyvenimus atskleidžia įvairiapusius jų psichologinius portretus, elgsenos motyvus, vertybines orientacijas, tariamas ir tikrąsias vertybes. Pasirodo, kad nei visi pasaulio pinigai, nei kilmė nėra svarbiausi dalykai. Nėra ir taip svarbu, kas tu esi, svarbiau, koks esi ar koks nori būti.

Knyga skaitytoją nukels į įvairias pasaulio vietas: egzotiškąjį Haitį, su nostalgija laidojantį senąjį gyvenimo būdą ir jau pradedančią byrėti turtuolių prabangą, tviskantį Los Andželą, daugiaveidę Čikagą ir jos emigrantų kvartalus, elegantišką, konservatyviai santūrią Angliją, Afrikos pabėgėlių stovyklas, alsiai karštą ir skurdžią, europietiškos prabangos atmieštą Ganą.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Kartusis šokoladas – Lesley Lokko”