Užmirštieji baltų valdovai: Narsusis Rugila. Sumanusis Tautvaldis. Išmintingasis Visvaldas – Jonas Užurka

Neturime

Pranešti el. paštu, kai vėl bus sandėlyje

Kategorija:
Leidimo data: 2012
Knygos būklė: Puiki
Leidykla: Eugrimas
Knygos viršelis: Kietas
Knygos puslapių skaičius: 784
Žymos: , ,

Aprašymas

Trys istoriniai romanai:
Kn. 1. Narsusis Rugila- Aleksandro Didžiojo senelis

Šioje knygoje patirsite tokius priešistorinių laikų pojūčius, kokių iki šiol niekada ir niekur, skaitydami apie mūsų gilią praeitį, nesate patyrę. Puslapis po puslapio nusikelsite į kelių tūkstantmečių praeitį, pakeliausite po plačiąsias mūsų protėvių baltų žemes, susitiksite su įvairių luomų žmonėmis, su kylančios Makedonijos karalystės karaliumi Pilypu Antruoju, patirsite jo karštą ir aistringą meilę baltų valdovo dukrai Medumpei, pasinersite ir dar ne į vieną romantinę meilę, tragiškus likimus.

Kn. 2. Sumanusis Tautvaldis – nuo Nemuno iki Dunojaus

Ši knyga – pirmas meninis kūrinys apie mūsų priešistorę. Skaitydami susitiksime su mūsų priešistorės laikotarpio valdovais, jų gyvenimu. Sužinosime ne tik apie senovės graikų princesės meilę baltų karo vadui, bet ir apie aistringą baltų valdovo meilę… Bnedrausime su Aleksandru Makedoniečiu, dalyvausime karo žygiuose, patirsime įdomių meilės intrigų… O svarbiausia, kad pirmą kartą pajusime iš ūkų kylančią paslaptingą mūsų tautos dvasią.

Kn. 3. Išmintingasis Visvaldas- Baltų agonijos liudytojas

Šioje knygoje ne tik mūsų jaunojo valdovo karšta meilė Neapolio princesei griūvančios Romos galimybės ir liepsnojančių baltų žemių akivaizdoje…Tuo metu, kai germanės glėbyje nunuodijamas Atila, mūsų karo vadai nugali pasaulio užkariautojus hunus. Kylanti Bizantija siekia baltų valdovo giminystės, o mūsų protėviai susigiminiuoja su kaimynais ugrofinais… Sužinosime, kaip klasitingai dėl meiėls nužudomas paskutinysis galingas baltų valdovas… Ir dar daug nuotykių bei įvykių patirs skaitytojas, atsivertęs šią knygą…

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Užmirštieji baltų valdovai: Narsusis Rugila. Sumanusis Tautvaldis. Išmintingasis Visvaldas – Jonas Užurka”