Slaptas 4 moterų dienoraštis: paremta tikrais 4 moterų gyvenimais. Knyga dienoraštis – Autorių kolektyvai

Neturime

Pranešti el. paštu, kai vėl bus sandėlyje

Kategorijos: ,
Leidimo data: 2017
Komentaras: iliustruota
Knygos būklė: Puiki
Leidykla: Berklis
Knygos viršelis: Kietas
Knygos puslapių skaičius: 214

Aprašymas

„Slaptas 4 moterų dienoraštis” – tai knyga dienoraštis apie kiekvieną ir kiekvienam – moteriai, merginai, vyrui, šeimai, joje palikta vieta ir Tavo nuomonei, patirčiai, išpažinčiai. Tuščiuose dienoraščio lapuose Tu galėsi atskleisti save, pasidalyti atsakymais į įvairius klausimus su savo partneriu. Taigi tai puiki dovana partneriui, porai, šeimai, norintiems labiau pažinti vienas kitą, atskleisti apie vienas kitą kuo daugiau paslapčių.
Vieną lietingą vakarą sėdėdamas kavinėje Romanas stebėjo keturias kvatojančias moteris. Viena jų buvo tarsi deivė Izidė, nusileidusi į šių laikų barą dar iš Egipto. Vyras nekantriai laukė, kol ištaikys akimirką prieiti ir pakalbinti savo išrinktąją deivę, tačiau… vienai iš keturių moterų suskambo telefonas. Visų veidai per akimirką persimainė iš linksmiausių pasaulyje moterų į susirūstinusias ir visos paskubom išsilakstė kas sau. Tik jos kai ką pamiršo… Tai storas sąsiuvinis. Keturių moterų bendras dienoraštis, kuriamejos dalijasi slapčiausiomis mintimis apie įvairius gyvenimo įvykius, vyrus, vaikus ir daug daugiau.
Knygos pabaigoje vyras, radęs kavinėje slaptą keturių moterų dienoraštį, įsimyli vieną moterį. Tik kuri tai moteris iš jų šaunaus būrio? Ar tai ta pati, kurią jis nusižiūrėjo dar kavinėje matydamas gyvai? O gal kitos vidinis pasaulis vyrą sužavėjo labiau?

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Slaptas 4 moterų dienoraštis: paremta tikrais 4 moterų gyvenimais. Knyga dienoraštis – Autorių kolektyvai”