Sfera – Paulius Senūta

2.50 

Turime

Kategorija:
Leidimo data: 2019
Knygos būklė: Labai gera
Leidykla: Baltos lankos
Knygos viršelis: Minkštas
Knygos puslapių skaičius: 270
Žyma:

Aprašymas

Reklamos pasaulyje puikiai pažįstamo Pauliaus Senūtos debiutinis romanas „Sfera“ privers suabejoti kai kuriomis tiesomis apie mums pažįstamą pasaulį.

Du protingi vyrai ir geriausi bičiuliai tiki vienu absurdišku dalyku – kad Žemė nėra apvali, kad ji plokščia. Nepaisant šio kvailo įsitikinimo, intelektu kiekvienas iš jų lenkia ne vieną aplinkinį. Diskutuodami, jie bandys suprasti, kur yra protingumą ir kvailybę skirianti riba – ir ar apskritai toks atsakymas gali būti pateiktas.

Pauliaus Senūtos knygoje susipina trys linijos – bičiulių draugystė, plokščios Žemės idėja ir žvilgsnis į šiuolaikinę populiariąją kultūrą. Skirtingus romano „Sfera“ sluoksnius atskiria ir pasitelktas banduojantis pasakojimo tonas – nuo bauginančiai rimto iki komiško blevyzgojimo.

Rašytojas skaitytojui siūlo įvairiaspalvį romaną, kurį sunku sutalpinti į vieno kurio nors žanro rėmus. Tekstas apima ir idėjų istoriją, ir psichologinį trilerį, ir įtraukiantį detektyvą. Teksto dinamiką kuria ir istorinės bei filosofinės dviejų bičiulių įžvalgos, gluminančios juos išgirdusius prašalaičius.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Sfera – Paulius Senūta”