Neparašyta knyga – Daiva Žukauskienė, Olga Pakalniškienė

Neturime

Pranešti el. paštu, kai vėl bus sandėlyje

Kategorijos: ,
Leidimo data: 2023
Knygos būklė: Labai gera
Leidykla: Petro ofsetas
Knygos viršelis: Kietas
Knygos puslapių skaičius: 220

Aprašymas

Geštalto terapeutės Daivos Žukauskienės ir mitybos specialistės Olgos Pakalniškienės parašyta knyga „Neparašyta knyga“ – tai daugelio moterų išpažintis, sudėta į vienos moters lūpas. Moters, kuri yra tokia kaip tu: dvejojanti dėl savo vietos po saule, kenčianti, abejojanti, siekianti pokyčių ir, svarbiausia, meilės. Moters, kuri savyje talpina visą moterų giminės istoriją. Moters, kuri blaškosi tarp jausmų ir pragmatiškumo santykiuose, tarp jausmo ir racionalaus pasaulio, tarp tikrovės ir svajų, tarp normalumo ir keistumo. Knyga lyg dienoraštis, fiksuojantis asmenybės pokyčius, keistas traumų nulemtas emocines ir fizines būsenas. Knygoje tikrovė susipina su vizijomis, sapnais, asmeninėmis refleksijomis. Dominuoja asmeninio augimo tema, kuri atskleidžiama mitybos specialistei ir psichoterapeutui darant įtaką knygos veikėjai.

Įvairiomis asmeninėmis praktikomis užsiimanti knygos herojė išminties ieško gamtoje, atokioje sodybos erdvėje, psichoterapijoje ir keisdama mitybos įpročius. Veikėjos kasdienybėje ataidi protėvių išmintis, pramočių balsai, prietarai, palinkėjimai, prakeiksmai ir liudijimai. Vidiniame moters pasaulyje įkalinta skaudi patirtis. Patirtis, kurios nevalia niekam viešinti, ji gėdinga ir nešvari.

Kiek yra pasaulyje tokia paslaptimi suteptų moterų, tylėjusių, tylinčių ir dar tylėsiančių, nusižeminusių ir susitaikiusių? Užrakintos lūpos ir užrakintos širdys, išduotos sielos ir perkeistos asmenybės. Ar daug kas išdrįsta keisti išoriškai atrodantį saugų ir tobulą gyvenimą?

 

 

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Neparašyta knyga – Daiva Žukauskienė, Olga Pakalniškienė”