Moteris iš raudonos Audi – Birutė Jakučionytė

Neturime

Kategorija:
Leidimo data: 2014
Knygos būklė: Labai gera
Leidykla: Menas būti
Knygos viršelis: Minkštas
Knygos puslapių skaičius: 376

Aprašymas

Prieš imdami šią knygą į rankas gerai pagalvokite, ar esate tam pasiruošę.

Jei esat šventeiva ar šiaip teisuolis, iš anksto žinantis, kaip derėtų pasielgti kiekvienoje situacijoje, neskaitykit šios knygos. Ji ne jums. Nuvilsiu ir moteriškų dienoraščių mėgėjas ‒ autorės papasakota istorija nėra nei saldi, nei romantiška. Ji tikra ir be pagražinimų. Taip pat nepatarčiau jos skaityti ir laikantiems save literatūros gurmanais ‒ ši knyga ne jūsų gomuriui.

Tiesiog norėčiau įspėti skaitytoją, nes joje atskleista istorija radioaktyvi. Užkrečiama. Pavojinga. Galinti jus paveikti neprognozuojamai. Ją perskaitę galite pasikeisti. Kiekvienas kitaip. Nes ši istorija ‒ ne tik įkvepianti, intriguojanti, stebinanti, bet ir begėdiškai atvira ir nuoga. Aštri. Pikantiška. Su labai daug prieskonių. Gluminanti. Nepatogi ir keista. Tartum išskrosta ir išpreparuota siela. Gyva sielos ir kūno išklotinė. Santuokos anatomija.

Ją skaitydami vieni žavėsis, kiti šiurps ir baisėsis, treti gūžčios pečiais, kvatos ar sukios pirštą prie smilkinio. Bus ir pasipiktinusių, ir pasibjaurėjusių. Bus suglumusių. Bet abejingų neliks.
Nes tokios knygos Lietuvoje dar nėra buvę!

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Moteris iš raudonos Audi – Birutė Jakučionytė”