Babelis – Andrius Navickas

2.90 

Turime

Kategorija:
Leidimo data: 2020
Knygos būklė: Puiki
Leidykla: Alma littera
Knygos viršelis: Minkštas
Knygos puslapių skaičius: 278
Žymos: ,

Aprašymas

„Babelis“ – apysakų romanas. Mes istorijose ne tik antrą kartą nesutinkame to paties veikėjo, bet ir apysakų veiksmo vieta nesikartoja: atsidursime ir sniego apsuptame name, ir universitete, ir viešbutyje, ir psichiatrijos klinikoje, ir traukinyje. Pasak autoriaus, veiksmas visada prasideda uždaroje erdvėje, o baigiasi kelyje, kas simboliškai žmogui turėtų teikti vilties.

Rašytojas ne iš karto parašė „Babelį“. Pradėjęs istoriją apie sniegą ir vienas kito nerandančius žmones, jis leido kitiems darbams save atitraukti. Ir tik po kurio laiko prisiminęs pradėtą tekstą nusprendė, kad negali jo paleisti ir turi baigti savo istoriją. Knygoje nerasite jokio moralo ar atsakymų į klausimus. Svarbiausias čia yra skaitytojas, kuris turi pats – savarankiškai – savyje atrasti svarbius dalykus ir išmintį, o knygoje atpažinti seniai kirbančius klausimus.

Ar knygos miestas gali būti vadinamas Babeliu? Babelis, kuriame nesusikalbame su kitais, išsiskiriame ir vėl susitinkame, skubame ir prasilenkiame, slypi kiekviename pasaulio mieste.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Babelis – Andrius Navickas”