Savęs ir visatos pažinimo link (1 knyga) – Violeta Petraitienė

6.90 

Turime

Kategorija:
Leidimo data: 2017
Knygos būklė: Puiki
Leidykla: Mijalba
Knygos viršelis: Kietas
Knygos puslapių skaičius: 476

Aprašymas

Savęs ir visatos pažinimo link” – tai pirmoji autorės, priimančios informaciją iš Pakylėtųjų Valdovų, knyga. Pakylėtieji Valdovai – tai Didžiosios Dvasios, baigusios savo gyvenimą Žemėje ir kantriai mokančios žmoniją pačių svarbiausių dalykų, dosniai dalijančios kosminę išmintį per pasirinktus žmones – kanalus. Šiuo kanalu buvo lemta tapti ir Violetai.
Laiškai, padiktuoti aukščiausiojo sąmoningumo būtybių – Sanat Kumaros, Alhėjos, Bernardino, netgi paties Jėzaus – alsuoja didžiule meile ir pagarba kiekvienam žmogui, tikėjimu, kad mes, gyvenantieji fiziniame pasaulyje, Žemės planetoje, galime joje sukurti stebuklingą gyvenimą. Tereikia atrasti didžiąsias Tiesas ir jomis gyventi, kasdien ir kantriai jomis spalvinti savo būties piešinį.

Pakylėtųjų Valdovų laiškai, kuriuos Lietuvoje jau aštuoneri metai energiniu kanalu gauna ir užrašo Violeta Petraitienė, suteikia esminių žinių apie pasaulio ir žmogaus kilmę, sandara, dvasinę evoliuciją, tarpusavio ryšius, sielos paskirtį ir tikslus.
Laiškuose gausu informacijos apie Dieviškają energiją ir jos svarbą kiekvieno iš mūsų gyvenime, apie Meilę, iš kuriuose esame sutverti ir į kurią visi sugrįšime.

„Savęs ir visatos pažinimo link” – tai knyga, prikelianti sielą iš miego materiniame pasaulyje, primenanti jai tai, ką buvo pamiršusi per daugybę įsikūnijimų.
Dvasiškai prabudusiems žmonėms Pakylėtojų Valdovų laiškai įtvirtins žinojimą, kad einama teisingu keliu.
Pradedantiesiems jie gali tapti įvykių, redikaliai keičiančių gyvenimą.

To siekia ir dvasinės, aukštųjų dimensijų būtybės ir pati autorė.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Savęs ir visatos pažinimo link (1 knyga) – Violeta Petraitienė”