Proto pergalė – Eknath Easwaran

Neturime

Pranešti el. paštu, kai vėl bus sandėlyje

Kategorija:
Leidimo data: 2010
Knygos būklė: Labai gera
Leidykla: Versus aureus
Knygos viršelis: Minkštas
Knygos puslapių skaičius: 160

Aprašymas

„Šią knygą rašiau tiems, kurie nori suprasti ne tik tai, kaip veikia mintys, bet ir kaip jas galima pakreipti kita linkme.“
Eknath Easwaran
Nėra nieko svarbiau nei gebėti suvokti, ką mes galvojame – kokie mūsų jausmai, troškimai, norai; kaip mes matome pasaulį ir save. Mokėjimas valdyti mintis atveria vilčių hori­zontus. Tai reiškia, kad mes galime imti keisti savo gyvenimą ir charakterį, tarpusavio santykius, išmokti įveikti kasdie­nio gyvenimo sunkumus ir tapti tuo, kuo norime būti.
Knygoje „Proto pergalė“ pateikiama praktinių patarimų, kaip pakeisti savo mąstymą ir išsiugdyti įgūdžius, padėsiančius tapti kūrybingesniems ir gyvenimo kliūtis paversti galimy­bėmis augti ir tobulėti. Autorius rašo lengvu stiliumi, giliai įžvelgia žmogaus psichologiją. Jis geba patraukliai susieti Rytus ir Vakarus, senovės ir šiandienos pasaulius, susieda­mas viską į gyvenimo sistemą, kur vertinamas paprastumas, praktiškumas, užuojauta kitam ir dogmų nepaisymas. Eknathas Easwaranas Kalifornijoje įsteigė Mėlynojo kalno meditacijos centrą. Jame beveik trisdešimt metų mokė meditacijos meno tuos, kurie nori gyventi aktyvų ir visavertį gyvenimą šeimoje, su draugais ir visuomenėje. Autorių visada traukė sužinoti, kaip veikia mintys, ir tam jis paskyrė visą gyvenimą. Jo knygos išverstos į 22 pasaulio kalbas.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Proto pergalė – Eknath Easwaran”