Pasaulinė etika ir pasaulinė atsakomybė. Dvi deklaracijos – Hans Kung, Helmut Schmidt

1.50 

Turime

Kategorija:
Leidimo data: 1999
Knygos būklė: Gera
Leidykla: Logos
Knygos viršelis: Minkštas
Knygos puslapių skaičius: 152

Aprašymas

1998 metais pažymėtos itin svarbaus įvykio žmonijos istorijoje – Jungtinių Tautų „Visuotinės žmogaus teisių deklaracijos” paskelbimo – penkiasdešimtosios metinės. Prie šios deklaracijos sugrįžti nebegalima, tačiau vis aiškiau suvokiama,kad ją reikia subalansuoti. Jei visi paisys tik savųjų teisių ir nepripažins jokių pareigų ir atsakomybės, rezultatas gali būti priešiškumas, konfliktai ir, galiausiai, chaosas.
Todėl Tarpusavio sąveikos taryba – pripažinta vyresniojo amžiaus valstybės veikėjų ir kitų visuomenėje žinomų žmonių organizacija, kurios pirmasis vadovas buvo Helmutas Schmidtas,o dabartinis pirmininkas yra Malcolmas Fraseris – pateikė „Visuotine žmogaus pareigų deklaraciją”. Šioje knygoje spausdinamas deklaracijos tekstas, kurį rengiant aktyviai dirbo Hansas Kūngas, aptariami istoriniai aspektai, diskusijos dėl šio dokumento reikšmės, taip pat ir atsiliepimai iš viso pasaulio.
Šalia spausdinama 1993 metais paskelbta Pasaulio religijų parlamento deklaracija ir Hanso Kūngo paaiškinamieji komentarai.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Pasaulinė etika ir pasaulinė atsakomybė. Dvi deklaracijos – Hans Kung, Helmut Schmidt”