Ten, kur gieda vėžiai – Delia Owens

Neturime

Pranešti el. paštu, kai vėl bus sandėlyje

Kategorija:
Leidimo data: 2023
Knygos būklė: Puiki
Leidykla: Balto
Knygos viršelis: Minkštas
Knygos puslapių skaičius: 416

Aprašymas

Pagrindinė romano „Ten, kur gieda vėžiai“ veikėja Kaja Klark – likimo nemylėta mergaitė, gimusi Šiaurės Karolinoje. Dar vaikystėje vienas po kito ją paliko visi: iš pradžių mama, po to broliai ir seserys, o galiausiai ir smurtaujantis tėvas. Skurdžiame namelyje pelkių pakrašty Kaja liko viena ir turėjo išmokti pasirūpinti savimi. Pelkės tapo saugiausia vieta, o jų gyventojai – vieninteliais draugais.

Vienišos, truputį laukinės ir apleistos mergaitės nepriima ir miestelio bendruomenė. Jiems ji atrodo purvina keistuolė. Todėl Kaja itin vertina netikėtai užsimezgusią draugystę su Teitu Volkeriu, vieninteliu žmogumi, parodžiusiu jai dėmesį. Teitas išmoko Kają skaityti ir pamažu tarp jų užgimsta pirmieji nedrąsūs romantiški jausmai, greitai nuslopinami vidinių vaikino baimių.

Vėl viena likusi laukinukė patraukia ir miesto numylėtinio Čeiso dėmesį. Tiesa, Čeisas, skirtingai nei Teitas, turi kiek kitų tikslų Kajos atžvilgiu, o kai pelkėse randamas jo lavonas, visi įtarimai krenta ant atsiskyrėlės.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Ten, kur gieda vėžiai – Delia Owens”