Paslapties babilonai arba aš tau siunčiu labų dienų – Violeta Palčinskaitė

Neturime

Pranešti el. paštu, kai vėl bus sandėlyje

Kategorija:
Leidimo data: 2019
Komentaras: iliustruota
Knygos būklė: Puiki
Leidykla: Tyto alba
Knygos viršelis: Kietas
Knygos puslapių skaičius: 248

Aprašymas

„Antrąją „Babilonų“ knygą pavadinau „Paslapties babilonai“ . Nes visas mūsų gyvenimas yra paslaptis: gimimas, mirtis ir kiekviena diena. Juk atsibudę rytą dar nežinome, kuo ta diena baigsis.” – Violeta Palčinskaitė

Garsi poetė, dramaturgė, trisdešimties knygų autorė Violeta Palčinskaitė prieš ketverius metus išleido atsiminimų knygą „Atminties babilonai, arba Aš vejuos vasarą“. Nors buvo pažadėjusi niekada nerašyti memuarų. Knyga sulaukė didelio dėmesio. Galbūt tai labiausiai paskatino poetę grįžti prie šio žanro.

Knygoje sutinkame būrį garsių kūrėjų. Kartu su autore keliaujame po Lietuvą ir pasaulį. Patenkame į netikėčiausias situacijas. Čia – ir Paulius Širvys, Juozas Miltinis, Donatas Banionis bei užsienio rašytojai. Su jais poetei teko susitikti įvairiausiomis aplinkybėmis.

Su humoru papasakota kelionė laiku iliustruota eilėraščiais. Pateikiamos gyvenimiškos istorijos. Jų liudininkė, o dažnai ir dalyvė, yra pati rašytoja. Pasakojimai leis ne tik patirti skaitymo malonumą, bet ir rasti atsakymą į klausimą: kaip gimsta nesenstantis eilėraštis?

Violeta Palčinskaitė (gimė 1943 m. lapkričio 20 d.) – Lietuvos poetė, vertėja, dramaturgė, scenaristė. Eilėraščius pradėjo spausdinti 1958 m. Pirmąjį eilėraščių rinkinį „Žemė kėlė žolę“ 1961 m. išleido, studijuodama pirmame kurse Vilniaus universitete. Pjesių-pasakų be Lietuvos teatrų yra pastatę Maskvos, Helsinkio, Kijevo, Lvovo, Minsko, Tbilisio ir kiti teatrai. Nemažai kūrinių išleista rusų ir anglų kalbomis. Nuo 1964 m. Lietuvos rašytojų sąjungos narė.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Paslapties babilonai arba aš tau siunčiu labų dienų – Violeta Palčinskaitė”