Mano Afrika – Andrius Pauliukevičius

Neturime

Pranešti el. paštu, kai vėl bus sandėlyje

Kategorijos: ,
Leidimo data: 2017
Komentaras: iliustruota
Knygos būklė: Labai gera
Leidykla: Obuolys
Knygos viršelis: Minkštas
Knygos puslapių skaičius: 270

Aprašymas

Žinomas treneris, fitneso ir mitybos specialistas, gyvenimo nublokštas į egzotiškąją Namibiją, knygoje „Mano Afrika“ pasakoja savo įspūdžiais apie šią tolimą ir egzotišką šalį.

Viskas prasidėjo nuo netikėtos pažinties. Andrius 2012 m. dirbo treneriu ir asmeniškai konsultuodavo kūno linijas dailinti sumaniusius žmones. O Ilka Rae Adams, egzotiškos išvaizdos ir nepaprasto grožio Vilniaus dailės akademijos studentė, Vilniuje ieškojo angliškai kalbančio fitneso trenerio. Andrius atitiko abu šiuos kriterijus. Jiems susitikus sporto klube Andrius pasiūlė mainus – už patarimus ir pagalbą sporto salėje Ilka turės su juo kalbėtis angliškai ir padėti jam tobulinti anglų kalbos žinias. Tačiau ilgainiui jų susitikimai treniruoklių salėje virto pasimatymais.

Pažintis su Ilka Andriui Pauliukevičiui tapo galimybe vykti į paslaptingąją Afrikoje. Neilgai trukus Andrius jau krovėsi lagaminus ir leidosi Namibijos link, o šios kelionės priežastis labai paprasta… ten Andrius ir Ilka turėjo atšokti savo vestuves. Tačiau skaitytojai neturėtų apsigauti – „Mano Afrika“ nėra autobiografinis romanas apie dabartinių dviejų fitneso specialistų asmeninį gyvenimą, nors ir jo čia esama. Knygoje Andrius pasakoja apie Afrikos kultūrą, gamtą, papročius ir viską, kas šiaurės europiečiui pasirodė neįprasta ir neįtikima.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Mano Afrika – Andrius Pauliukevičius”