Kamuoliniai prie bausmės linijos. Nuo futbolo akademijos iki amfetamino laboratorijos – Dailius Dargis

Neturime

Pranešti el. paštu, kai vėl bus sandėlyje

Kategorijos: ,
Leidimo data: 2021
Komentaras: iliustruota
Knygos būklė: Labai gera
Leidykla: Šviesos takas
Knygos viršelis: Kietas
Knygos puslapių skaičius: 334
Žyma:

Aprašymas

Rašytojas Dailius Dargis daugiau nei po metų pristato naujausią paskutinės ir vienos žiauriausių šių laikų gaujų Lietuvoje – Kamuolinių gyvenimo istoriją. Rašytojo teigimu, ši nusikaltėlių šutvė, vadovaujama Giedriaus Janonio-Kamuolio ir Tomo Gaidankos-Ilgo, gali būti drąsiai laikoma grėsme nacionaliniam šalies saugumui ir tik pareigūnų pastangomis Lietuvai pavyko išvengti milžiniškų kruvinų nusikaltimų, kuriuos būtų galima palyginti su Meksikos ar Kolumbijos narkomafijos kartelių veikla.

„Tai žvėrys, itin skrupulingai saugoję savo privatų gyvenimą, gaujos hierarchiją ir veiklos mastą. Įdėjus ypač daug pastangų, po kruopštaus informacijos rinkimo ir šaltinių ieškojimo, galiausiai pavyko prisikasti prie arčiausiai gaujos lyderių ir eilinių smogikų buvusių asmenų, kurie net ir dabar drebėdami pasakoja apie išgyvenimus, patirtus susidūrus su jais“, – sako D. Dargis.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Kamuoliniai prie bausmės linijos. Nuo futbolo akademijos iki amfetamino laboratorijos – Dailius Dargis”