Aprašymas
Ši knyga – tai žmonių bendravimo formulė. Knygoje pasakojama, kaip užmegzti ryšį su kitu žmogumi ir suprasti jo vidinį pasaulį. Svarbiausia autoriaus mintis – menas suprasti kitą žmogų nusako meną suprasti patį save.
Tai praktinės psichologijos knyga, gerokai peržiangianti žanro ribas – čia gausu tikrų žmonių istorijų, išgalvotų veikėjų komentarų, autoriaus įžvalgų, laiškų citatų ir viską vainkuojančio sveiko humoro. Kalba itin gyva, pereinanti į šnekamąjį stilių, prisodrinta žodžių žaismo, metafor, žargono pavyzdžių, poezjos intarpų ir filosofinės išminties.
„Nežinau, ar būčiau tapęs psichoterapeutu, jei ne laiku perskaitytos Vladimiro Levio knygos. Nežinau, ar kada būčiau patikėjęs, kad mano tuometės problemos prilygsta milijono kitų žmonių problemoms. Nežinau, ar mano vedybinis gyvenimas būtų toks, koks yra dabar.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.