Sin City. Sunkus atsisveikinimas – Frank Miller

Neturime

Pranešti el. paštu, kai vėl bus sandėlyje

Kategorijos: ,
Leidimo data: 2007
Komentaras: iliustruota
Knygos būklė: Puiki
Leidykla: Alma littera
Knygos viršelis: Minkštas
Knygos puslapių skaičius: 208
Žyma:

Aprašymas

Tai vienas garsiausių  amerikietiškų komiksų. Pirmoji knyga, JAV išleista 1994 m., greitai įgijo kultinės statusą ir pagal jos siužetą 2005 m. buvo sukurtas vaidybinis filmas. Komikso sėkmę lėmė ne tik puikus scenarijus ir niūri atmosfera, bet ir sukurti veikėjai – stiprūs vyrai, kurie gyvena pagal savo garbės kodeksą, gražios moterys, kurios nėra tik  pasyvus vyriško susidomėjimai objektas. Frank Miller, už šį komiksą įvertintas Eisner (komiksų pasaulio Oskaras) apdovanojimais.
Basin City, kurį valdo beprotiškai turtinga Rorkų šeima, karaliauja blogis ir nusikalstamumas, o policija sugeba būti didesniais niekšais nei patys nusikaltėliai. Tai tikras pragaras žemėje ir nesusitepusių nuodėme gyventojų čia mažuma. Tad pats miestas dažniau vadinamas Sin City (Nuodėmių miestas), nei tikruoju savo vardu.
„Sunkus atsisveikinimas“ – tai ne tik įtraukiantis ir emocionalus pasakojimas, bet ir Sin City mitologijos įvadas. Čia pirmą kartą sutiksime žmones ir vietas, kurios  dažnai bus minimos ir tolimesnėse komiksų Cin City dalyse.
Knyga skirta skaitytojams nuo 14 metų.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Sin City. Sunkus atsisveikinimas – Frank Miller”