Skrydžio baimė – Erica Jong

Neturime

Kategorija:
Leidimo data: 2008
Knygos būklė: Labai gera
Leidykla: Versus Aureus
Knygos viršelis: Kietas
Knygos puslapių skaičius: 416
Žymos: ,

Aprašymas

1973 metais pirmą kartą išleista novatoriška, nevaržoma Izadoros Ving istorija “Skrydžio baimė” ir jos laisvo skrydžio troškimas sukėlė nacionalinę sensaciją. Ji kurstė svajones ir kėlė ginčus.

Henris Mileris The Neiv York Times palygino ją su populiariu savo paties kūriniu “Vėžio atogrąža” ir išpranašavo, kad “ši knyga įeis į literatūros istoriją… Jos dėka moterys suras savo vietą literatūroje ir padovanos mums puikias sekso, gyvenimo, džiaugsmo ir nuotykių sagas”.

Knyga, kurios buvo parduota daugiau kaip 20 milijonų egzempliorių, tapo ypatingu kultūros reiškiniu. Šiandien, praėjus daugiau kaip trisdešimčiai metų, revoliucingasis romanas “Skrydžio baimė”, pasakojantis apie savęs ieškojimą, išsilaisvinimą ir moters brendimą, tebėra toks pat aktualus.

Erica Jong užaugo Manheteno Aukštutiniame Vest Saide ir mokėsi Barnardo koledže, kuriame specializavosi rašymo bei literatūros srityje, o vėliau Kolumbijos universitete baigė XVIII amžiaus anglų literatūros magistrantūrą. Doktorantūrą įpusėjusi metė ir parašė pritrenkiantį pirmąjį romaną “Skrydžio baimė”. Autorė yra parašiusi daug kitų premijas pelniusių poezijos knygų, romanų, taip pat negrožinių kūrinių, tarp jų Sappho’s Leap, Fanny, Any Woman’s Blues ir Fear of Fifty.

E. Jong gyvena Niujorke ir Konektikute. Jos kūryba turėjo didžiulės įtakos moterų gyvenimui visame pasaulyje.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Skrydžio baimė – Erica Jong”