Kristi aukštyn – Richard Rohr

Neturime

Kategorija:
Leidimo data: 2015
Knygos būklė: Gera
Leidykla: Katalikų pasaulio leidiniai
Knygos viršelis: Minkštas
Knygos puslapių skaičius: 224

Aprašymas

R. Rohro knygoje Kristi aukštyn kalbama apie skirtingus jaunystėje ir brandžiame amžiuje keliamus tikslus ir uždavinius, apie jaunystės kulto apimtos visuomenės „užmirštą“ gebėjimą senti, plėtojama gyvenimo, kaip dvasinės kelionės, tema.

Daugelis žmonių antrąją gyvenimo pusę sieja su senėjimu, sveikatos problemomis, vienišumu, baigta karjera, įtakos praradimu. Nemenkindamas senatvės keliamų iššūkių, Richardas Rohras teigia, kad senatvė – tai ne vien praradimai. Priešingai, vyresniems žmonėms atsiveria gilūs, paprasti ir slėpiningi dalykai, kurių nesugebama suvokti jaunystėje. Autorius kviečia atrasti senėjimo dovaną, įžvelgti patirties vertę ir suprasti skirtingus dviejų gyvenimo pusių tikslus.

Knyga Kristi aukštyn – pirmoji lietuvių skaitytojų pažintis su pranciškonų kunigu Richardu Rohru, kurį išgarsino įvairiose Europos ir Azijos šalyse, Australijoje ir Pietų Afrikoje skaitomos paskaitos Šventojo Rašto, politikos, gamtosaugos, pranciškoniškojo dvasingumo, tarpreliginio dialogo temomis. Be to, R. Rohras parašė apie 20 knygų, kurios, išverstos į daugelį kalbų, mielai skaitomos visame pasaulyje.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Kristi aukštyn – Richard Rohr”