Būti Buda darbe. 108 senos tiesos apie permainas, stresą, pinigus ir sėkmę – F. Metcalf, B. Gallagher

Neturime

Pranešti el. paštu, kai vėl bus sandėlyje

Kategorijos: , ,
Leidimo data: 2014
Knygos būklė: Labai gera
Leidykla: Tyto alba
Knygos viršelis: Minkštas
Knygos puslapių skaičius: 208

Aprašymas

Ši knyga skiriama žmonėms, norintiems senovinę dvasinę išmintį pritaikyti šiuolaikinėms situacijoms savo darbe. Kartais tai reiškia, kad šiandienėms problemoms įveikti randama senovinių sprendimų. Kartais tai reiškia naują perspektyvų požiūrį į nesibaigiančius nemalonumus. Bet kuriuo atveju mes priverčiame Budos mokymą dirbti, nes Buda nebuvo vienišas atsiskyrėlis; jį galėtume pavadinti augančios organizacijos įkūrėju ir generaliniu direktoriumi. Skaitydami šią knygą suprasite, ką turime omenyje.
Dauguma žmonių, dirbančių mokamą darbą ne namuose, daugiausia laiko praleidžia darbe, o ne kur nors kitur. Viršininkus jie mato dažniau nei sutuoktinius. Daugiau laiko ir energijos jie išeikvoja mėgindami susitarti su nesukalbamais bendradarbiais, o ne bendraudami su savo neklusniais vaikais. Daugumai iš mūsų darbas tapo svarbia priemone atskleisti savo asmenybę, tenkinti socialinius poreikius, pasiekti laimėjimų ir dėl to jausti pasitenkinimą, taip pat rasti gyvenimo tikslą bei prasmę. Be to, būtent darbe susiduriame su pamatinėmis budistinėmis pasaulio tiesomis: viskas erzina, viskas tarpusavyje susiję ir viskas laikina.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Būti Buda darbe. 108 senos tiesos apie permainas, stresą, pinigus ir sėkmę – F. Metcalf, B. Gallagher”